Våra modeller

Här kan du se en översikt över de modeller vi samarbetar med på våra kurser. Kontakta modellerna direkt om du vill göra en bokning.

Frida

frida@citystudios.se

Lovisa

lovisa@citystudios.se

Mathilda

mathilda@citystudios.se

Linnéa

linnea@citystudios.se

Charlan

charlan@citystudios.se

Faith

faith@citystudios.se

Oksana

oksana@citystudios.se

Kontaktformulär